Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Sari Rissanen
No image.
Nimike
Professori, dekaani
Sähköposti
sari.rissanen@uef.fi
GSM-numero
0405943774
Suora numero
0294455001
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3069/2, Joensuu Aurora 2095

Matti Turtiainen
No image.
Nimike
Professori, varadekaani
Sähköposti
matti.turtiainen@uef.fi
GSM-numero
0505277015
Suora numero
0294455313
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2096

Tiedekunnan lähipalvelut

Ulla Hurskainen
No image.
Nimike
Johtava hallintopäällikkö
Sähköposti
ulla.hurskainen@uef.fi
GSM-numero
0505125238
Suora numero
0294458100
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2098
Lisätietoja
Filosofinen tiedekunta sekä Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunta

Sari Hakaoja
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
sari.hakaoja@uef.fi
GSM-numero
0403552181
Suora numero
0294455046
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/2

Annikki Honkanen
No image.
Nimike
koulutuspäällikkö
Sähköposti
annikki.honkanen@uef.fi
GSM-numero
0403552603
Suora numero
0294455063
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3120/2

Tuula Honkanen
No image.
Nimike
Hallintosihteeri
Sähköposti
tuula.honkanen@uef.fi
GSM-numero
0504422416
Suora numero
0294455062
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2104

Johanna Järvinen
No image.
Nimike
Talouskoordinaattori, taloustiimin esimies
Sähköposti
johanna.jarvinen@uef.fi
GSM-numero
0505968441
Suora numero
0294452007
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 102

Anne Korhonen
No image.
Nimike
Opintoasiainpäällikkö
Sähköposti
anne.m.korhonen@uef.fi
GSM-numero
0504422686
Suora numero
0294455126
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2086

Airi Leppänen
No image.
Nimike
Henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
airi.leppanen@uef.fi
GSM-numero
0403552098
Suora numero
0294455171
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/1

Laura Pulkka
No image.
Nimike
Opintosihteeri
Sähköposti
laura.pulkka@uef.fi
GSM-numero
0504784564
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3121

Tuula Ranne
No image.
Nimike
Talous- ja henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
tuula.ranne@uef.fi
GSM-numero
0500257467
Suora numero
0294455245
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2101

Maria Venäläinen
No image.
Nimike
Johdon assistentti, dekaanin sihteeri
Sähköposti
maria.venalainen@uef.fi
GSM-numero
0504424450
Suora numero
0294455322
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora II h 2102